Las Odkrywców

Idealne miejsce na aktywny wypoczynek z Twoim dzieckiem. Obejrzyjcie las z niedostępnej zwykle perspektywy i dajcie się porwać beztroskiej zabawie! Rozbudźcie w sobie instynkt odkrywcy i eksplorujcie nieznane!

Nie wiesz, jak spędzić wolny weekend, a marzysz o aktywnym wypoczynku z rodziną? Lubelszczyzna kryje przed Wami niezwykłe miejsce – Las Odkrywców. Z dala od miejskiego zgiełku, tutaj odnajdziecie radość z beztroskiej zabawy, poczujecie bliskość natury i oderwiecie się od codziennych spraw.

Przyrodnicze przygody

W Lesie Odkrywców czeka na Was niezapomniana przygoda na łonie natury! Możecie wspiąć się na drzewa i podziwiać las z niespotykanej dotąd perspektywy. Będziecie szybować jak wiewiórki i tropić kryjówki borsuków. Wejdziecie na ogromne mrowisko, gdzie czeka Was wyzwanie – znaleźć drogę do wyjścia. Czy uda Wam się balansować na kilkumetrowym pniu drzewa lub przedrzeć przez leśne tunele?

Sekrety lasu

Podczas spaceru Aleją Odkrywców, zatrzymajcie się przy tablicach pełnych ciekawostek o życiu drzew i leśnych mieszkańcach. Jeśli poczujecie niedosyt wiedzy, świetnie! Dzięki specjalnym QR kodom, przeniesiecie się do świata pełnego leśnych tajemnic i zdobędziecie jeszcze więcej informacji. Kto wie, może zaskoczycie przyjaciół swoją nowo nabytą wiedzą?

Razem jako drużyna

Nasze atrakcje są dla każdego, bez względu na wiek czy wzrost. Rodzice, to Wy najlepiej wiecie, na co stać Wasze pociechy. Bawcie się razem, ucząc dzieci rozróżniania pomiędzy ryzykownym a bezpiecznym zachowaniem. Wspólny czas to idealny moment na zacieśnianie więzi i tworzenie pięknych wspomnień, które zostaną z Wami na długo.

Sprawdźcie prognozę pogody, zbierzcie rodzinę i wyruszcie do Lasu Odkrywców – miejsca pełnego rodzinnych przygód, gdzie zawsze czekają nowe doświadczenia!

Zaplanuj pobyt w naszym pięknym dworze

Jeżeli masz pytania odnośnie naszej bogatej oferty zadzowń do nas

Scroll to Top
bookm2