Farma Iluzji, Mościska

90 kilometrów od Warszawy, a 80 od Lublina, we wsi Mościska, w woj. mazowieckim, mieści się Farma Iluzji – malowniczo położony rodzinny park rozrywki. Na ponad 6 hektarach zielonych terenów, czeka na nas kilkadziesiąt wyjątkowych atrakcji.

Do najpopularniejszych z nich należą obiekty związane z iluzją, m.in. Latająca Chata Tajemnic i Tajemnicza opuszczona kopalnia, Studnia Nieskończoności czy mieszczący się w Muzeum Iluzji Niesamowity Labirynt Luster.

Na młodych poszukiwaczy przygód czeka Muzeum Egipskie z Grobowcem Faraona i Szlak Trapera. Fanom świata fantasy z pewnością zawróci w głowie Wioska Kamiennych Stworów, Rezerwat Dzikich Smoków i Wyspa Piratów.

Wielbiciele nauki i łamigłówek powinni udać się do Lasku Doświadczeń, gdzie samodzielnie możemy zgłębiać tajemnice fizyki. Z kolei Zagajnik Ślepych Zaułków poprowadzi nas przez liczne ścieżki pełne sekretów i wskazówek jak wydostać się labiryntu, a Oko Predatora pozwoli nam ujrzeć to, co niewidzialne!

Twórcy parku nie zapomnieli także o pasjonatach sportu i aktywnych form spędzania wolnego czasu. Do ich dyspozycji pozostają Mini Park Trampolin z kilkunastoma batutami różnej wielkości, kompleks basenów w Strefie Ochłody , Ścieżka Zdrowia i Mini golf. Dla najodważniejszych gości przygotowano Park linowy, wymagający nieco lepszej kondycji fizycznej.

Również najmłodsi będą szaleć z radości. W obrębie parku znajduje się specjalne wydzielona strefa karuzel z kolejką torową Dragon 2.0, Statkiem Pirackim i Mini Łódeczkami. Mali miłośnicy zwierząt będą zachwyceni Mini Zoo z kucykami, króliczkami i kozami oraz Papugarnią pełną egzotycznego ptactwa.

To nie wszystko! Farma oferuje także wypełniony po brzegi program pokazów iluzjonistycznych, odbywających się na żywo, przez cały sezon. Solidna dawka humoru i dreszczyku emocji przypadnie do gustu całej rodzinie.

Zaplanuj pobyt w naszym pięknym dworze

Jeżeli masz pytania odnośnie naszej bogatej oferty zadzowń do nas

Scroll to Top
bookm2