fbpx

Agroturystyka i aktywny wypoczynek Lubelskie

Lubelszczyzna to idealne miejsce na wypoczynek. Malownicze krajobrazy i liczne gospodarstwa agroturystyczne to dobra baza na wakacje dla seniorów, którzy cenią sobie ciszę, spokój i piękne widoki. Równie dobrze czuć się tu będą rodziny z dziećmi — kontakt z naturą jest nie do przecenienia. Weekend za miastem warto więc zorganizować w Dworze Osmolice, z dala od miejskiego zgiełku.

Usytuowanie blisko trasy Lublin — Warszawa sprawia, że mieszańcy obu miast mają do nas dogodny dojazd. Oderwanie się od miejskiej codzienności, chociażby na weekend, daje dorosłym możliwość regeneracji sił witalnych, a dzieciom szansę na zużycie tych sił nadmiaru — łowienie ryb, jazda konna, spacery to miła odmiana po codziennej rutynie.

Aktywny wypoczynek poza miastem

Wakacje dla seniorów czy rodziny z dziećmi najlepiej zaplanować uwzględniając czas na aktywny wypoczynek. Dęblin, Ryki czy Kock to miejsca do tego wypoczynku idealne. Na Lubelszczyźnie można odetchnąć świeżym powietrzem, obcować z nieskażoną przyrodą, podziwiać bajeczne widoki. Wszystko to wpływa pozytywnie na układ nerwowy i pozwala zregenerować siły.

Lubelskie to obszar Polski, na którym agroturystyka rozwija się szczególnie intensywnie ze względu na walory krajobrazowe oraz nieskażone środowisko naturalne. Dwór Osmolice zbudowano w takim właśnie ekologicznie czystym rejonie, dlatego i dzieci, i osoby starsze będą się u nas czuły wyjątkowo dobrze.

Turystyka wiejska w okolicy rzeki Wieprz

Wybierając na weekend lub wakacje tereny nad Wieprzem, gwarantujemy sobie wypoczynek z dala od tłumu turystów, zgiełku kurortowych deptaków, za to w przepięknej okolicy, w miłej atmosferze oraz z możliwością nieograniczonego dostępu do dóbr natury: powietrza bez smogu i nieskażonej zieleni. Wypoczynek poza miastem? Tylko na Lubelszczyźnie.

Jak do nas dojechać?

Dwór Osmolice - mapa dojazdu, Moto Park Ułęż