fbpx

Magiczne Ogrody


Niepozorna wieś Trzcianki, położona w gminie Janowiec w województwie lubelskim to miejsce, gdzie mieści się pierwszy w Polsce tematyczny park rodzinny „Magiczne Ogrody”.

 

Wśród niezliczonych kwiatów, drzew i krzewów, powstał zespół atrakcji turystycznych, opartych na oryginalnej baśniowej historii. W każdym z miejsc parku możemy napotkać inne fantastyczne postaci. Krainy, które znajdziemy w „Magicznych Ogrodach”, to pola nowych wartościowych bodźców stymulujących dziecięcą wyobraźnię i rozwój. Na najmłodszych czeka tu szereg wyzwań, które zbudują pewność siebie, pozwolą zdobyć nową wiedzę i umiejętności, ale przede wszystkim pozostawią wspaniałe wspomnienia.

 

Goście parku będą mieli okazję spotkać tu wróżki, Skrzata i drzewce oraz inne magiczne stworzenia zamieszkujące fantastyczne światy. Dzieciom z pewnością przypadnie do gustu Kwiatowa Dolina, Mroczysko i Smocze gniazdo. Amatorzy wodnego szaleństwa też znajdą coś dla siebie. W „Magicznych Ogrodach” czeka na nas cały Wodny Świat z wodospadem, fontanną oraz Tratwami w bezpiecznym zbiorniku o maksymalnej głębokości 50 cm. Oprócz tych i innych atrakcji, możemy wybrać skoki na trampolinach czy przejażdżkę kolejką lub jedną z krasnoludzkich karuzel. Najważniejszym z aspektów, na jakich oparto organizację parkowych krain, pozostaje jednak kontakt z naturą.

 

Poza zabawą i nauką, na gości czekają również restauracje z pysznym jedzeniem oraz kawiarnie z aromatyczną kawą i lodowymi deserami. Ci, którzy zechcą zachować trochę magii ze swojej wyprawy, mogą kupić pamiątki w sklepikach. Do dyspozycji zwiedzających pozostają także dwa bezpłatne parkingi.

 

W 2015 roku „Magiczne Ogrody” zdobyły Certyfikat Najlepszego Produktu Turystycznego, przyznawany przez Polską Organizację Turystyczną. Atrakcje parku wielokrotnie nagradzali też internauci, wskazując miejsce jako najlepszą atrakcję turystyczną województwa lubelskiego oraz najlepszą atrakcję dla dzieci w Polsce.

Jak do nas dojechać?

Dwór Osmolice - mapa dojazdu, Moto Park Ułęż